Płyty betonowe na ścianę

Płyty betonowe na ścianę z betonu architektonicznego znajdują zastosowanie zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz budynków. Ich surowy charakter występuje w wielu aranżacjach współczesnej architektury. Jest stosowany i polecany przez architektów i zadowolonych użytkowników.
Produkowane przez nas płyty mają grubość 10mm i 18mm. Zastosowany do ich produkcji beton GRC z dodatkiem włókna szklanego nadaje płycie cechy elastyczności. Pomaga to w ich montażu i niwelowaniu błędów.

Proponujemy Państwu płyty w 4 podstawowych kolorach oraz w wersji gładkiej lub z porami. Naturalną cechą płyt betonowych jest ich zmienność kolorystyczna, nieregularne rozłożenie porów, smugi, ewentualne przebarwienia. Cechy te nadają każdej płycie indywidualizm i podkreślają cechy zastosowanego do ich produkcji materiału.
Standardowo, bez dodatkowych opłat, oferowane przez nas płyty są zabezpieczane za pomocą impregnacji środkiem hydrofobowym. Proces ten pozwala na zastosowanie płyt na zewnątrz budynków lub w pomieszczeniach narażonych na dużą wilgotność.

Właściwości naszych płyt betonowych:
• Wykonane z betonu architektonicznego.
• Zbrojone włóknem szklanym.
• Bardzo wytrzymałe.
• Odporne na warunki atmosferyczne.
• Produkt handmade.
• Impregnowane.

Pod tym linkiem dostępne są przykładowe realizacje płyt betonowych ściennych.

Masz pytania?

Tomasz Lemański
sprzedaż
tel. +48 508 508 465
Dawid Wójcik
sprzedaż
tel. +48 508 508 670

Co nas wyróżnia

Wszystkie nasze płyty betonowe ścienne są zaimpregnowane. Impregnacja powoduje zmniejszenie chłonności betonu architektonicznego oraz jego dodatkowe zabezpieczenie przed czynnikami atmosferycznymi.

Płyty betonowe na ścianę produkujemy również pod wymiar. Nieszablonowy rozmiar oraz kształt nie stanowi problemu.