tel. 508 508 465
biuro@c4y.pl
ul. Garbary 23 62-065 Grodzisk Wielkopolski
Odwiedż nas:

„BETON – daj nam możliwość, a nadamy mu formę”

Nasza firma powstała z zamiłowania do innowacyjnego i bardzo wytrzymałego materiału, jakim jest beton architektoniczny. Stale odkrywamy nowe możliwości jego zastosowania zarówno w architekturze, wystroju wnętrz, jak i codziennym użytkowaniu. Manufaktura C4Y, to miejsce stworzone przez pasjonatów, którzy z ciekawością oraz pełnym zaangażowaniem podchodzą do każdego realizowanego zlecenia. Wszystkie produkowane przez nas wyroby, wytwarzane są ręcznie. Dzięki temu możemy wydobyć z materiału, jakim jest beton, jego największe walory i cechy wizualne, do jakich należy między innymi jego surowość, porowatość lub gładkość, a także szorstkość bądź połyskliwość oraz możliwość uzyskania dowolnej barwy.  W zależności od konstrukcji wyrobu oraz jego pożądanych cech do produkcji stosujemy beton GRC, UHPC, HPC lub BWW. Posiadana wiedza oraz doświadczenie pozwala nam na realizację projektów  z zakresu prostych, skomplikowanych oraz tych które nazywamy wyzwaniem.

Służymy doradztwem w zakresie doboru oferowanych przez nas produktów oraz realizujemy indywidualne projekty, dostosowane do wymagań Klienta i dopasowane do miejsca, w którym mają się znaleźć. To dzięki zleceniom, które powierzają nam Klienci, mamy możliwość tworzenia zupełnie nowych produktów oraz poznawania ciekawych zastosowań betonu architektonicznego.

 

Siedziba naszej firmy znajduje się w Grodzisku Wielkopolskim, ale jesteśmy otwarci na współpracę z osobami prywatnymi i firmami znajdującymi się na terenie całego województwa wielkopolskiego, a także innych miejsc na terenie kraju oraz za granicą.

CO NAS
WYRÓŻNIA?
2000
+

Zrealizowanych projektów

100
%

Zaangażowania

420
+

Produktów standardowych

KIM JESTEŚMY

W ofercie posiadamy płyty betonowe, donice betonowe, blaty betonowe i elementy małej architektury. W ramach jej poszerzenia realizujemy również indywidualne zamówienia w myśl zasady:

„BETON – daj nam możliwość, a nadamy mu formę”

Produkt
Polski

Manufaktura
betonu

Indywidualne
podejście

zobacz więcej
Infolinia:

+48 508 508 465

DLACZEGO MY

C4Y to zespół pasjonatów, którzy z ciekawością oraz pełnym zaangażowaniem podchodzą do każdego realizowanego zlecenia.

Beton architektoniczny

Wysokiej klasy beton architektoniczny nadaje wyrobom charakter.

GRC UHPC BWW

Użyty rodzaj betonu zależy od cech wyrobów które chcemy uzyskać.

Szybka realizacja

Stany magazynowe produktów standardowych pozwalają na wysyłkę w 48h.

Profesjonalne podejście

Prócz pracy zespołowej dzieli nas pasja do betonu.