Schody betonowe i stopnie

Schody betonowe do wewnątrz i na zewnątrz. Wykorzystywane w domach i przestrzeniach publicznych. Surowy masywnie wyglądający materiał nadający charakteru. Wyprodukujemy elementy, w tym stopnie betonowe, które mogą być wykorzystywane w wszystkich rodzajach schodów. Rozmiar dobieramy indywidualnie pod potrzeby klienta. Stopnie betonowe wykonujemy z najwyższej jakości betonu architektonicznego

Napisz do Nas a wycenimy schody Twoich marzeń. Wyprodukujemy schody L kształtne, stopnie betonowe proste, schody zabiegowe oraz te których wymaga Twój projekt.

Pod tym linkiem dostępne są przykładowe realizacje stopni betonowych oraz schodów.

Co nas wyróżnia

Każdy projekt wymaga doboru odpowiedniej technologii. W zależności od wymagań postawionych pod wykonanie konkretnych schodów betonowych korzystamy z odpowiedniej mieszanki betonowej. Od schodów betonowych grubości 2cm, po te grubości 8cm lub stopnie L kształtne.

Każde z wyprodukowanych przez nas schodów betonowych w zależności od miejsca przeznaczenia są zabezpieczone impregnatami które ułatwiają utrzymanie czystości i niwelują zabrudzenia.

Wykonujemy stopnie betonowe wg oczekiwań i projektu klienta. Kształt, rozmiar, kolor, krawędzie, lista szczegółów do ustalenia jest spora.