Schody betonowe i stopnie

Schody betonowe do wewnątrz i na zewnątrz. Wykorzystywane w domach i przestrzeniach publicznych. Surowy masywnie wyglądający materiał nadający charakteru. Wyprodukujemy elementy, w tym stopnie betonowe, które mogą być wykorzystywane w wszystkich rodzajach schodów. Rozmiar dobieramy indywidualnie pod potrzeby klienta.

Napisz do Nas a wycenimy schody Twoich marzeń. Wyprodukujemy schody L kształtne, stopnie betonowe proste, schody zabiegowe oraz te których wymaga Twój projekt.

Co nas wyróżnia

Każdy projekt wymaga doboru odpowiedniej technologii. W zależności od wymagań postawionych pod wykonanie konkretnych schodów betonowych korzystamy z odpowiedniej mieszanki betonowej. Od schodów betonowych grubości 2cm, po te grubości 8cm lub stopnie L kształtne.

Każde z wyprodukowanych przez nas schodów betonowych w zależności od miejsca przeznaczenia są zabezpieczone impregnatami które ułatwiają utrzymanie czystości i niwelują zabrudzenia.

Wykonujemy stopnie betonowe wg oczekiwań i projektu klienta. Kształt, rozmiar, kolor, krawędzie, lista szczegółów do ustalenia jest spora.