Mała architektura

Elementy małej architektury tworzone przez projektantów oraz klientów są realizowane z naszych rąk. Donice, ławki, leżaki i wiele innych. Prosta, skomplikowana bryła, nie ma ograniczeń w tworzeniu małej architektury która nas otacza.

Elementy betonowe w architekturze miejskie wykorzystywane są przez urzędy miejskie, developerów, wspólnoty mieszkaniowe. Często przestrzeń jaka nas otacza nie pozwala na posadzenia krzewów, drzew. Zamawiając duże donice betonowe możemy to zmienić. Wykonamy dla Ciebie ławki betonowe które można wykorzystać indywidualnie w domach, przestrzeniach publicznych czy parkach. Proste bądź skomplikowane bryły nie stoją na przeszkodzie.

Napisz do Nas a wycenimy dla Ciebie elementy małej architektury.

Co nas wyróżnia

Każdy projekt wymaga doboru odpowiedniej technologii. W zależności od wymagań postawionych pod wykonanie konkretnych schodów betonowych korzystamy z odpowiedniej mieszanki betonowej. Od schodów betonowych grubości 2cm, po te grubości 8cm lub stopnie L kształtne.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane wymagania.

Odpowiedni dobór koloru oraz struktury betonu to zadanie postawione przy każdym projekcie, Piaskowanie, szlifowanie impregnacja, barwienie to tylko niektóre cechy które mogą posiadać nasze produkty.